کرونا پزشک بوشهری را آسمانی کرد

به گزارش انجمن پشتیبانی اندروید، خبرنگاران/بوشهر همایون فیوض، پزشک نام آشنای بوشهری به علت ابتلا به کرونا درگذشت.

کرونا پزشک بوشهری را آسمانی کرد

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

شب گذشته -سه شنبه 7 مردادماه-، این پزشک بوشهری به دلیل ابتلا به کووید19 در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر و در سن 54 سالگی، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

سعید کشمیری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر در پیام تسلیتی به مناسبت درگذشت این پزشک نوشت: این خبر در این روزهای مبارزه با ویروس منحوس قلب مردم و همه ما را به درد آورد. بی شک از دست دادن این پزشک شریف، بااخلاق، متین که سال ها بدون منت و چشمداشتی به معلولین خدمات رایگان ارائه می داد و با تعهد و تخصص خود موجب نجات جان بسیاری از انسان ها شده باعث تأثر و تأسف است و جامعه از بودن و از خدمات ارزشمندش محروم خواهد شد.

بدون شک اعمال و خدمات بی شائبه شهید دکتر همایون فیوض که عمر خود را وقف خدمت به بندگان خدا کرد، در نزد خداوند متعال محفوظ است و دعای خیر بیماران بهترین توشه برای آخرت ایشان خواهد بود. اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، شهادت دکتر همایون فیوض، ششمین شهید مدافع سلامت استان بوشهر را به خانواده سوگوار ایشان، مردم شریف استان بوشهر و تمامی جامعه فرهیخته و خدوم حوزه سلامت، تسلیت عرض نموده و برای آن زنده یاد علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کرونا پزشک بوشهری را آسمانی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا پزشک بوشهری را آسمانی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید