هیلاری کلینتون: رئیس جمهور می شدم بهتر از ترامپ با کرونا مقابله می کردم

به گزارش انجمن پشتیبانی اندروید، وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2016 این کشور در مصاحبه ای گفت در صورتی که وی به ریاست جمهوری آمریکا می رسید بهتر از رئیس جمهور کنونی با شیوع ویروس کرونا مقابله می کرد.

هیلاری کلینتون: رئیس جمهور می شدم بهتر از ترامپ با کرونا مقابله می کردم

به گزارش گروه بین الملل انجمن پشتیبانی اندروید، هیلاری کلینتون رقیب انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سال 2016 با انتقاد از نحوه مدیریت مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط دولت کنونی آمریکا گفت در صورتی که وی رئیس جمهور می شد اقدامات بهتری برای مقابله با شیوع این بیماری اتخاذ می کرد.

وی که طی مصاحبه ای این موضوع را مطرح می کرد، افزود: ما مطمئن هستیم که کار بهتری در نجات زندگی انسان ها انجام می دادیم و رفتار مسئولانه بهتری داشتیم.

کلینتون افزود که وی با شیوع ویروس کرونا به عنوان یک بحران عمیق بهداشتی و نه یک بحران مالی برخورد می کرد.

بر اساس آمار پایگاه Worldometers، تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از 2 میلیون 914 هزار نفر فراتر رفته و قربانیان این ویروس در آمریکا نیز به بیش از 132 هزار نفر رسیده است.

لئون پانتا وزیر دفاع و مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا نیز روز گذشته در مصاحبه ای گفت که این کشور در بحران بزرگی به دلیل شیوع ویروس کرونا قرار گرفته است. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "هیلاری کلینتون: رئیس جمهور می شدم بهتر از ترامپ با کرونا مقابله می کردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیلاری کلینتون: رئیس جمهور می شدم بهتر از ترامپ با کرونا مقابله می کردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید