بسته های حمایتی بین کارگران روزمزد توزیع می شود، تدارک دستگاه های اقتصادی برای جهش تولید

به گزارش انجمن پشتیبانی اندروید، کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مقرر کرد بسته های حمایتی به کارگران روزمزد و افرادی که دارای قرار داد رسمی نیستند، داده شود.

بسته های حمایتی بین کارگران روزمزد توزیع می شود، تدارک دستگاه های اقتصادی برای جهش تولید

به گزارش ، در پی ابلاغ اولویت های جهش تولید از سوی رئیس مجلس شورای اسلامی، امروز چهارشنبه 13 فروردین ماه پنجمین جلسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 با استفاده از فناوری دیجیتال دوسویه در محل کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی برگزار گشت.

در این نشست که با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان دولت، بخش خصوصی و مرکز پژوهش های مجلس برگزار گشت، نظرات حاضران درباره آثار اقتصادی کرونا و راهکار های جهش تولید مورد بررسی قرار گرفت.

براساس این گزارش در نشست امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی برای رفع تبعات اقتصادی کرونا مقرر شد، دولت علاوه بر به تعویق انداختن اقساط بانکی، تمهیدات ویژه ای در حوزه های بیمه، اقتصادیات و امهال جرایم بانکی صاحبان مشاغل در نظر گرفته و همچنین کمک به خانواده و اقشار آسیب پذیر به طور هدفمند صورت گیرد.

در جلسه امروز همچنین بر نحوه ارائه بسته های حمایتی به صورت هدفمند تاکید و در نهایت مقرر شد علاوه بر ارائه تسهیلات مناسب به کارگران رسمی، امکانات و بسته های حمایتی مناسبی برای کارگران روزمزد و افرادی که دارای قرارداد رسمی نیستند، پیش بینی شود.

در ادامه جلسه امروز کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی راهکار های جهش تولید و گزارش سازمان های مربوطه و مرکز پژوهش های مجلس در بخش های صنعت، فناوری اطلاعات، شرکت های دانش بنیان، معادن و صنایع معدنی، انرژی، کشاورزی، منابع طبیعی، صنایع تبدیلی و تکمیلی، مسکن و حمل و نقل بررسی و در نهایت مقرر شد شنبه هفته آینده گزارش وزارت اقتصاد و امر دارایی درباره راهکار های تحقق جهش تولید ارائه شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بسته های حمایتی بین کارگران روزمزد توزیع می شود، تدارک دستگاه های اقتصادی برای جهش تولید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته های حمایتی بین کارگران روزمزد توزیع می شود، تدارک دستگاه های اقتصادی برای جهش تولید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید