آذری: طرح های قرون وسطایی را برای خودتان نگه دارید

به گزارش انجمن پشتیبانی اندروید، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نسبت به برخی اظهارنظرها درخصوص چگونگی اتمام لیگ برتر فوتبال کشور واکنش نشان داد و این نقطه نظرات را غیرحرفه ای دانست.

آذری: طرح های قرون وسطایی را برای خودتان نگه دارید

به گزارش انجمن پشتیبانی اندروید، سعید آذری در واکنش به برخی اظهارنظرها نسبت به چگونگی پایان دادن به فصل نوزدهم لیگ برتر فوتبال کشور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشته است:

این روزها که کرونا امان مردم را بریده است و کمتر فرصت می شود راجع به فوتبال آن هم در آینده صحبت کنیم، برخی اخبار را می شنوم و از برخی از این اظهار نظرها که بعضاً از دانشمندان ناراضی فوتبال شنیده می شود، تعجب می کنم.

پنج تیم اول جدول را جایی جمع کنیم تا مسابقه بدهند و مقام های لیگ را تعیین کنیم؛ این یکی از پیشنهادات امروز است و به جز یک دل خنده سیر، هیچ عکس العملی نمی توان نسبت به آن نشان داد. تیم ششم جدول با یک بازی کمتر در رقابت بوده و حتی تیم هفتم جدول هم برای بالانشینی هنوز شانس دارد. 10 بازی مانده و 30 امتیاز.

آقایان حداقل صحبت نکنید، هنرتان را مردم متوجه شدند، از زیر بار مسئولیت که فرار کردید. پس تزهای جدیدتان را دیگر نگه دارید، برای مدیریت دوره بعد.

مگر می شود حقوق تیم فولاد خوزستان حراج شود؟ نگه دارید این طرح های قرون وسطایی را برای خودتان. اگر مردم این گونه که پیش می رود، باز هم قربانی کرونا باشند، شما باز هم دنبال جایگاه برای خودتان هستید؟ گر حکم کنند که مست گیرند، در شهر هر آنکه هست گیرند

فولاد نمی گذارد سلامت مردم فدای فوتبال شود ولی اگر مقرر شود فوتبالی باشد، فولاد مانند پلنگی چالاک آماده مبارزه است و نمی گذارد حقوق هوادارانش تضییع شود. ارائه نقطه نظرات غیرحرفه ای، بیشتر آن چه را که در چنته داریم رو می کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آذری: طرح های قرون وسطایی را برای خودتان نگه دارید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: طرح های قرون وسطایی را برای خودتان نگه دارید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید